等侍熟女,人妻及單身靚女為SL/SP



  • <p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><font size="3"><span style="FONT-FAMILY: 標楷體; mso-ascii-font-family: 'Times New Roman'; mso-hansi-font-family: 'Times New Roman'">等侍</span><span style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體">熟女<span lang="EN-US">,</span>人妻及單身靚女為<span lang="EN-US">SL/SP<o:p></o:p></span></span></font></p>
    <p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><span lang="EN-US" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體"><o:p><font size="3"> </font></o:p></span></p>
    <p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><font size="3"><span style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體">本人<span lang="EN-US">30</span>歲<span lang="EN-US">,</span>不算靚仔<span lang="EN-US">,</span>但一定唔差<span lang="EN-US">,</span>一个人</span><span lang="JA" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">住</span><span lang="EN-US" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">,</span><span lang="JA" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">平日</span><span style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體">返<span lang="EN-US">9</span>放<span lang="EN-US">5,</span>放工後不知做什麼<span lang="EN-US">,</span>喜歡結交新朋友<span lang="EN-US">,</span></span><span lang="JA" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">現</span><span style="FONT-FAMILY: 標楷體; mso-ascii-font-family: 'Times New Roman'; mso-hansi-font-family: 'Times New Roman'">等侍任何</span><span style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體">熟女<span lang="EN-US">,</span>人妻及單身靚女為<span lang="EN-US">SL/SP,</span>唔一定<span lang="EN-US">SEX,</span>可以談</span><span lang="JA" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">吓情</span><span lang="EN-US" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">,</span><span lang="JA" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">食飯或飲酒</span><span lang="EN-US" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">,</span><span lang="JA" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">因為本人喜好飲紅酒</span><span lang="EN-US" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">,</span><span lang="JA" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">談天說地</span><span lang="EN-US" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">,</span><span lang="JA" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">本人亦願意聽你談話</span><span lang="EN-US" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">,</span><span lang="JA" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">希望可以见到你的出現</span><span lang="EN-US" style="FONT-FAMILY: 新細明體; mso-bidi-font-family: 新細明體; mso-fareast-language: JA">……</span><span lang="EN-US"><font face="Times New Roman"> </font></span><span style="FONT-FAMILY: 標楷體; mso-ascii-font-family: 'Times New Roman'; mso-hansi-font-family: 'Times New Roman'">等侍</span></font></p>
    <p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><span lang="EN-US"><o:p><font face="Times New Roman" size="3"> </font></o:p></span></p>
    <p class="MsoNormal" style="MARGIN: 0cm 0cm 0pt"><span lang="EN-US"><a href="mailto:[email protected]"><font face="Times New Roman" color="#0000ff" size="3">[email protected]</font></a><font face="Times New Roman" size="3"> & webcam/phonesex also waiting for you </font></span></p>



  • 等侍熟女,人妻及單身靚女為SL/SP
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>本人30歲,不算靚仔,但一定唔差,一个人住,平日返9放5,放工後不知做什麼,喜歡結交新朋友,現等侍任何熟女,人妻及單身靚女為SL/SP,唔一定SEX,可以談吓情,食飯或飲酒,因為本人喜好飲紅酒,談天說地,本人亦願意聽你談話,希望可以见到你的出現…… 等侍
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>[email protected] & webcam/phonesex also waiting for you
    <br>



  • [email protected]
    <br>
    <br>USD1000 per Q, no fooling



  • 等侍熟女,人妻及單身靚女為SL/SP
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>本人30歲,不算靚仔,但一定唔差,一个人住,平日返9放5,放工後不知做什麼,喜歡結交新朋友,現等侍任何熟女,人妻及單身靚女為SL/SP,唔一定SEX,可以談吓情,食飯或飲酒,因為本人喜好飲紅酒,談天說地,本人亦願意聽你談話,希望可以见到你的出現…… 等侍
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>[email protected] & webcam/phonesex also waiting for you
    <br>



  • what are you doing ? do u mind chatting with me ?



  • hi, Maymay,
    <br>
    <br>how are u today.? i am age of 40......do u mind.?
    <br>
    <br>do u prefer chat in msn or phone>?



  • hi jack,
    <br>幾耐冇拍拖



  • hihi 豬may...你係熟女,人妻定單身靚女?



  • 我係人妻



  • hi ,may,i nno mind



  • 你幾歲



  • Hi 豬may! Please add me msn: [email protected]



  • 等侍熟女,人妻及單身靚女為SL/SP
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>本人30歲,不算靚仔,但一定唔差,一个人住,平日返9放5,放工後不知做什麼,喜歡結交新朋友,現等侍任何熟女,人妻及單身靚女為SL/SP,唔一定SEX,可以談吓情,食飯或飲酒,因為本人喜好飲紅酒,談天說地,本人亦願意聽你談話,希望可以见到你的出現…… 等侍
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>[email protected] & webcam/phonesex also waiting for you



  • Hello ladies, would u be interested in 40,married guy?



  • hello jack
    <br>do u mind chatting with me ?
    <br>i am 30 ! living alone OL



  • anna
    <br>i am 32
    <br>can u chat with



  • hihi anna 我可以陪你傾嗎



  • anna,
    <br>
    <br> where u live? me 29 yrs old man and live alone too
    <br>
    <br> my msn : [email protected]



  • ohoh ......this is jack post lo.... not so good chatting with other guy !
    <br>



  • hi anna



  • anna,
    <br> maybe.. jack slept... , may i have chance chat with you.?
    <br>



  • 等侍熟女,人妻及單身靚女為SL/SP
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>本人30歲,不算靚仔,但一定唔差,一个人住,平日返9放5,放工後不知做什麼,喜歡結交新朋友,現等侍任何熟女,人妻及單身靚女為SL/SP,唔一定SEX,可以談吓情,食飯或飲酒,因為本人喜好飲紅酒,談天說地,本人亦願意聽你談話,希望可以见到你的出現…… 等侍
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>[email protected] & webcam/phonesex also waiting for you



  • hi lady,
    <br>nice to meet u !
    <br>hey don't u seem Jack thread like a copy ....past & past again.. kakaka... umm...



  • 等侍熟女,人妻及單身靚女為SL/SP
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>本人30歲,不算靚仔,但一定唔差,一个人住,平日返9放5,放工後不知做什麼,喜歡結交新朋友,現等侍任何熟女,人妻及單身靚女為SL/SP,唔一定SEX,可以談吓情,食飯或飲酒,因為本人喜好飲紅酒,談天說地,本人亦願意聽你談話,希望可以见到你的出現…… 等侍
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>[email protected] & webcam/phonesex also waiting for you



  • 等侍熟女,人妻及單身靚女為SL/SP
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>本人30歲,不算靚仔,但一定唔差,一个人住,平日返9放5,放工後不知做什麼,喜歡結交新朋友,現等侍任何熟女,人妻及單身靚女為SL/SP,唔一定SEX,可以談吓情,食飯或飲酒,因為本人喜好飲紅酒,談天說地,本人亦願意聽你談話,希望可以见到你的出現…… 等侍
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>[email protected] & webcam/phonesex also waiting for you



  • 等侍熟女,人妻及單身靚女為SL/SP
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>本人30歲,不算靚仔,但一定唔差,一个人住,平日返9放5,放工後不知做什麼,喜歡結交新朋友,現等侍任何熟女,人妻及單身靚女為SL/SP,唔一定SEX,可以談吓情,食飯或飲酒,因為本人喜好飲紅酒,談天說地,本人亦願意聽你談話,希望可以见到你的出現…… 等侍
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>[email protected] & webcam/phonesex also waiting for you



  • 等侍熟女,人妻及單身靚女為SL/SP
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>本人30歲,不算靚仔,但一定唔差,一个人住,平日返9放5,放工後不知做什麼,喜歡結交新朋友,現等侍任何熟女,人妻及單身靚女為SL/SP,唔一定SEX,可以談吓情,食飯或飲酒,因為本人喜好飲紅酒,談天說地,本人亦願意聽你談話,希望可以见到你的出現…… 等侍
    <br>
    <br>
    <br>
    <br>[email protected] & webcam/phonesex also waiting for you


Log in to reply